Projekty & Programy

Oto co udało się nam wspólnie osiągnąć dotychczas:

2019-2020

Zbiórka Odzieży

Udało nam się zebrać sporo odzieży od dobrych ludzi która została rozdana potrzebującym

2020-obecnie

Zbiórka Funduszy

Zorganizowaliśmy zbiórkę funduszy na pomoc dla naszych podopiecznych na stronie pomagam.pl

2020

Zakup Leków

Udało nam się wesprzeć jednego z naszych podopiecznych w kwestii zakupu leków niezbędnych dla niego

1-3-2022

Rusza sklep

Od dnia 1 marca 2022 z dumą ogłaszamy otwarcie sklepu charytatywnego w Kaliszu. Adres: Śródmiejska 28, wejście od ulicy Faktycznej

Plus wiele małych, niby nic nie znaczących czynów, z których jednak jesteśmy dumni. Dla przykładu wspólnymi siłami udało nam się uprzątnąć piwnice jednemu z naszych podopiecznych. Samotny straszy człowiek nie miał jak samemu tego zrobić a ze względu na ilość rzeczy w piwnicy była ona całkowicie bezużyteczna. Dla tego człowieka to było bardzo dużo, dla nas chwila wysiłku. 

W tym egoistycznym świecie ciężko o pomocną dłoń. Jednak jest taka starożytna mądrość, która mówi, że altruizm jest najwyższą formą egoizmu, ponieważ człowiek ma więcej przyjemności z dawania, niż z brania.

Sprawdziliśmy- TO PRAWDA!

 

Nasze Plany na 2021:

-Zaczynamy myśleć nad letnimi zajęciami dla dzieci. Wszystko uzależnione jest od pandemii, ale planujemy zorganizowanie szkółki piłkarskiej dla dzieci z rodzin uboższych. Będzie to profesjonalne szkolenie a do tego będzie zorganizowany turniej dla piłki nożnej.

-więcej w drodze

Jeśli masz pomysł, propozycję lub chcesz okazać pomoc odezwij się do nas. Czekamy na każdy głos!

Ta strona korzysta z ciasteczek, korzystając z niej zgadzasz się na ich użycie. Klauzule prawne, włącznie z Polityką Prywatności znajdziesz > TUTAJ